Aktuális

Ingyenes LanguageCert szóbeli nyelvvizsgáztató képzés

Kedves angol szakos Kollégák,

Szeretettel meghívunk benneteket a LanguageCert Vizsgaközpont és dunaújvárosi vizsgahelye, a Dialóg Nyelviskola közös szervezésében a LanguageCert vizsgáztató (interlocutor-) képzésére. Minden érdeklődő kollégát szeretettel várunk.

A képzésünk ingyenes, és azon kollégák jelentkezését is várjuk, akik nem feltétlenül szeretnének a gyakorlatban vizsgáztatni és/vagy nem szeretnék akkreditáltatni magukat a jövőben, de szívesen részt vennének a képzésen, hogy jobban megismerjék a LanguageCert szóbeli vizsgák bonyolítását és feladatait (a képzés tartalmának nem része az értékelés). A képzésen való részvételnek nincs semmilyen formai követelménye, viszont vizsgáztatóként akkreditálni csak azokat a kollégákat tudjuk, akiknek legalább 3 éves angol nyelvtanári egyetemi vagy főiskolai végzettsége van.

Várjuk jelentkezéseteket az alábbi linken, legkésőbb október 15 kedd éjfélig:

http://www.languagecert.hu/jelentkezes-interlocutor
 A képzés ingyenes.
Dátum 2019. október 18. (péntek)
Időpont 13:00 – 19:00
Helyszín Dialóg Nyelviskola
Dunaújváros, Liget köz 7.
Program:
 Introduction
 Administration
 Framework
 Lunch break
 5 Key Skills
 Coffee break
 Practice
 What next?

 

 

 

Nyitvatartás
Hétfő: 13:30-18:00
Kedd: 13:30-18:00
Szerda: 13:30-18:00
Csütörtök: 13:30-18:00

Nyitvatartás ideje alatt
és a nyitvatartási időn kívül
a tanfolyamszervező telefonos
elérhetősége: +36-70-9495-240