Vissza
Örömmel üdvözöljük Önt és gyermekét a Dialóg KID School óvodás és iskoláskorú gyermekek számára összeállított nyelvi programjában. A Dialóg KID program célja, hogy az életkornak megfelelő csoportokat kialakítva, óvodás kortól felmenő rendszerben, következetesen egymásra épülő tananyaggal, rendkívül hatékonyan fejlessze a gyerekek nyelvtudását és a képzés végén az itt tanuló gyerekek a biztos nyelvtudás mellé, államilag elismert nyelvvizsga-bizonyítványt szerezzenek.

ovodasokJátékos nyelvi foglalkozások 3 éves kortól. A Dialóg KID School módszere: nyelvtanulás kreatívan, játékosan, zenével, sok mozgással.

12osztaly 
A kisiskolás kor a legalkalmasabb arra, hogy a gyerekek megtanulják, hogy nem csak az anyanyelvükön tudnak kifejezni és megérteni dolgokat és gondolatokat.

36osztVidám, kiscsoportos, korosztály és tudásszint szerinti tanfolyamok, 9-12 éveseknek.

78oszt 
Felkészítés a középiskolára és az alap-illetve középfokú állami nyelvvizsgára.

Aktuális

Dialóg Kid School

Junior angol  tanfolyamok 
7-10 éveseknek heti 1x1 órában, 11-14 éveseknek heti 2x1 órában