Intenzív tanfolyamok

2022 NYÁRI INTENZÍV TANFOLYAMAINK:
A 2021. ÉV RENDKÍVÜL SIKERES NYÁRI INTENZÍV FELKÉSZÍTÉS TAPASZTALATAIT KÖVETVE
AZ IDEI ÉVBEN IS 
ENNEK MEGFELELŐEN SZERVEZZÜK A TANFOLYAMAINKAT A KÖVETKEZŐ SZINTEKEN

- ANGOL B2 ,

- ANGOL C1, ÉS EMELT ÉRETTSÉGIRE FELKÉSZÍTŐ TANFOLYAM

- NÉMET B2 

- NÉMET C1 , ÉS EMELT ÉRETTSÉGIRE FELKÉSZÍTŐ TANFOLYAM

AZ INTENZÍV TANFOLYAM 2 RÉSZBŐL ÁLL,

EGY A JELENTKEZŐK SZÁMÁRA INGYENES 8 HETES /40 ÓRÁS/ ONLINE VIZSGAFELKÉSZÍTŐBŐL , AMELY
2022 JÚNIUS 20.-ÁN INDUL ÉS 8 HÉTIG NAPONTA FELTÖLTÖTT INGYENES VIZSGA ELŐKÉSZÍTŐ ANYAGOKKAL AUGUSZTUS 12-IG TART.
EZEKET AZ ANYAGOKAT SZEMÉLYRE SZABOTTAN NAPONTA UTASÍTÁSOKKAL ELLÁTVA KAPJÁK MEG A NYELVTANULÓK ÉS A TANFOLYAM IDEJE ALATT BÁRMIKOR RENDELKEZÉSÜKRE ÁLL. TERMÉSZETESEN A CÉL AZ, HOGY NAPI RENDSZERESSÉGGEL FOGLALKOZZANAK A NYELVVEL. EZT MEGKÖNNYÍTÍ, HOGY SZÁMUKRA ÉRDEKES, SZÍNES ANYAGOK SEGÍTENEK A NAPI RUTIN KIALAKÍTÁSÁBAN.

EZT KÖVETI
EGY 40 ÓRÁS NAPI 2X45 PERCES INTENZÍV TANFOLYAM ZOOM ÓRÁKKAL ÉS PRÓBAVIZSGA ANYAGOK KIDOLGOZÁSÁVAL
EGÉSZEN AZ ELSŐ ŐSZI NYELVVIZSGÁKIG. 2022 AUGUSZTUS 15-AUGUSZTUS 31-IG NAPI 2 ÓRA 13X2 /26 ÓRA/ ILL. 7X 2 /14 ÓRA/  ELOSZTVA EGÉSZEN A VIZSGA IDŐPONTJÁIG. / ECL VIZSGÁK 2022 SZEPTEMBER 30 ILL. OKTÓBER 1.   TÁRSALKODÓ NYELVVIZSGÁK 2022 SZEPTEMBER 24  /

JELENTKEZNI  AZ AUGUSZTUSI INTENZÍV TANFOLYAMOKRA:

2022 ÁPRILISTÓL LEHET:TELEFONON A 70/9495250-ES SZÁMON VAGY
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.  ill. Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen